Tom Indkøbskurv

Kabler

Ved hjælp af vore søgeværktøjer kan du hurtigt finde frem til det produkt du søger:

1) Angiv et Prisinterval for at vise alle produkter i den ønskede prisklasse
2) I feltet Søgeord kan du lave en fritekst søgning
3) Sætter du flere parametre i felterne nedenfor gør du din søgning mere præcis
4) Du kan få hjælp til at lave en trin-for-trin søgning med vores Søge Wizard
5) Tryk her for at få vist alle 26675 produkter i denne kategori
Vælg alt | Nulstil filter
Prisinterval 
Nøgleord   
Vis produkter

Producenter (Vælg alt | Nulstil)
2N (1) DIREKTRONIK (3) LEITZ (12) RICOH (2)
3M (1) D-LINK (5) LENKENG (1) ROLINE (1534)
3WARE (1) DMT (28) LENOVO (267) Ruckus Wireless (4)
ACCELL (18) DS (1) LEXMARK (3) RUKO (1)
ACER (5) DS PRO (2) LG (2) SAMSUNG (26)
ACT (1) EATON (10) LIFEPROOF (4) SANDBERG (137)
ACTi (1) EBN (1) LIFESIZE (3) SANUS (1)
ADAPTEC (21) EDNET (70) LIFEVIEW (1) SAPPHIRE (9)
A-DATA (19) EIZO (23) LIGOWAVE (16) SCHNEIDER (1)
ADDER TECH (23) ELO (5) LINDY (8) SCHUKAT (2)
AG NEOVO (1) EPSON (4) LINKSYS BY CISCO (13) SDI (1)
AIDATA (1) EPZI (28) LOGILINK (129) SECOMP (7)
AKASA (14) EQUIP (15) LOGITECH (6) SEIKO (5)
ALCATEL (87) ERGOTRON (4) LSI (50) SENNHEISER (5)
ALINE (1028) eSTUFF (101) LUMENS (1) SHUTTLE (1)
ALLDAQ (1) EVGA (1) LYCOM (1) SIGNALINE (45)
ALLIED TELESYN (3) EXELIUM (1) MACLOCKS (4) SILVERSTONE (1)
ALLNET (42) EXTREME (23) MAG (3) SKROSS (2)
ALLOCACOC (7) EXTRON (77) MAGTEK (1) SNBC (1)
AMD (5) FiberX (2) MANHATTAN (74) SOCKET (2)
ANKER (4) FIXPOINT (10) MATROX (23) SONERO (18)
ANSMANN (7) FLEXSON (3) MAXIMUM (41) SONY (4)
APC (152) FONEWISE (1) MCAB (66) SpacePole (1)
APPLE (48) FORTINET (1) MCDODO (32) SPECTRALINK (2)
ARGOX (1) FUJITSU (154) MediaRange (1) ST LAB (35)
ASSMANN Electronic (134) FUSE CHICKEN (1) MELLANOX (1) STAR MICRONICS (1)
ASUS (12) GARMIN (2) MERCODAN (479) STARTECH (1294)
ATEN (47) GeChic (2) METO (3) STREETZ (22)
AVERMEDIA (6) GIGABYTE (5) MICROBATTERY (4) SUPERMICRO (45)
AVIGILON (4) GLOBAL CACHE (2) MICROCONNECT (4310) SYNERGY (821)
AVLINK (1) Goobay (301) MICROSOFT (12) SYNOLOGY (7)
AVOCENT (3) GP (1) MicroSpareparts (4) TANDBERG (16)
AXIS (14) GRAPE (1) MICROSTORAGE (4) TARGUS (28)
BACHMANN (18) GRATEQ (9) MikroElektronika (2) TECHNOLINE (1)
BARACODA (5) HAGER (1) MIKROTIK (4) Telegärtner (36)
BE QUIET! (1) HÄHNEL (6) Mimosa Networks (5) TELEVES (6)
BELDEN (4) HAMA (385) MOPHIE (1) TELTONIKA (2)
BELKIN (489) HAPPY PLUGS (11) MOTOROLA (4) THERMALTAKE (4)
BIXOLON (10) HDfury (1) MOXA (1) TNB (5)
BLACK BOX (18) Hewlett Packard Enterprise (685) MSI (1) TOSHIBA (45)
BOSCH (1) HGST (3) NEETS (1) TPG/COGNITIVE (4)
BRAINBOXES (13) HIK VISION (1) NETGEAR (8) TP-LINK (9)
BRENNENSTUHL (35) HONEYWELL (20) NEWSTAR (8) TRANSCEND (1)
BROADCOM (32) HP (362) NEXANS (2) TRENDNET (10)
BROCADE (3) HTC (1) NKT (1) TRIBE (3)
BROTHER (2) HUAWEI (19) NOCTUA (1) TRITON (1)
B-TECH (2) IBM (79) NONAME (1) TRUST (34)
C2G (1) ICE (3) NoNDA (3) TTL NETWORK (1)
CABLECON (2) ICIDU (13) Nordic ID (3) UBIQUITI (23)
CABLES DIRECT (8) ICINTRACOM (7) OEM (69) UMATES (1)
CABLES TO GO (1341) ICP DAS (1) OLYMPUS (4) UNIT (5)
CABLES UNLIMITED (1) iDEAL OF SWEDEN (1) OPTICON SENSORS (1) UNITECH (1)
CABLETIME (26) iDiskk (1) OPTOMA (2) US ROBOTICS (1)
CABSTONE (9) IDTECH (3) ORIGIN STORAGE (1) VALUE (760)
CAMBIUM NETWORKS (3) IFROGZ (10) OTTERBOX (12) VALUELINE (4)
CANON (16) INCIPIO (4) PACKARD BELL (1) VEHO UK (5)
CAPTURE (1) INFOCUS (4) PACSAFE (2) VELCRO (15)
CHENBRO (1) INGRAM (1) PANASONIC (6) VERBATIM (9)
CHIP PC (3) INLINE (10) PANDUIT (4) VERTIV (48)
CIPHERLAB (5) INSMAT (12) PEAKOPTICAL (132) VIDEO SEVEN (192)
CISCO (233) INTEL (143) PELCO (4) VIDEOTEC (17)
CITIZEN (1) INTELLINET (318) PIXELGEN (4) VISION (162)
CITRIX (10) IOGEAR (67) PLANET (8) VIVANCO (68)
CLICKTRONIC (309) iSeries (4) PLANTRONICS (45) VIVOLINK (367)
CLUB 3D (24) I-TEC (20) PNY (44) VOKA (19)
Coferro A/S (16) J5 CREATE (23) POLYCOM (35) VSCOM (1)
Coferro Cables (1050) JABRA (57) PORT DESIGNS (1) VXI (2)
COMNET (40) JIROUS (1) PORTSMITH (1) WACOM (4)
COMPULOCKS (1) JUNIPER (7) POWERWALKER (2) WENTRONIC (10)
CORSAIR (54) JUPIO (5) PPC (2) WESTERN DIGITAL (1)
CREATIVE (1) KAISER (13) PROFITEC (11) WIREWIN (121)
DAN IMPORT (1) KENSINGTON (27) PROMISE (2) WYSE (1)
DATALOGIC (6) KGUARD SECURITY (1) PURELINK (158) XEROX (2)
DELEYCON (180) KNOMO (1) QNAP (20) XTORM (8)
DELL (100) Knürr (2) QUANTA (7) XTREMEMAC (3)
DELOCK (857) KONDATOR (7) QUANTUM (28) YEALINK (2)
DELTACO (2926) KONFTEL (29) RAD (1) YUNG-LI (38)
DELTACO GAMING (12) KÖNIG (2) RADWIN (1) ZEBRA (33)
DICOTA (1) KRAMER (544) RAIDSONIC (6) ZYXEL (9)
DIGIALITY (4) LANCOM (2) RARITAN (107)
DIGITUS (736) LANTRONIX (2) RASPBERRY PI (1)
DINIC (9) LAURITZ KNUDSEN (1) RICHCO (2)
Type (Vælg alt | Nulstil)
Adapter (3) DIN/mini DIN (42) Mobilephone (348) Strøm (976)
Antenne (341) DisplayPort (330) Network Special (173) Tele (217)
Audio / Video (1073) DVI (297) SAS (355) Thunderbolt (43)
Cat5 (547) Ethernet (54) SATA/eSATA (352) USB (1465)
Cat5e (1664) Fiber (2112) SCART (50) VGA (Analog) (585)
Cat6 (3576) Firewire (60) SCSI (24) Video Converter (1081)
Cat6a (1695) HDMI (961) Serial - Parallel (358)
Cat7 (236) IDE/Floppy/ATX (23) Storage Converter (32)
Connector 1 (Vælg alt | Nulstil)
2 x 3.5mm (7) DisplayPort 1.2 (10) Mini-HDMI (25) SATA III (14)
2 x RCA (83) DisplayPort M (4) Mini-SAS (37) SC (220)
2.5mm (8) DVI (22) Mini-SAS HD (17) SC/APC (5)
3 x RCA (8) DVI-A (15) Mini-USB A (7) SC/UPC (63)
3.5mm (419) DVI-D (206) Mini-USB B (10) SCART (4)
3-pin (1) DVI-D + USB (3) Molex (3-pin) (6) SCART (21-pin) (19)
4-p (3) DVI-I (45) Molex (4-pin) (31) SFF-8087 (20)
4-pin Molex (2) EPS (8-pin) (2) MPO/MTP (66) SFF-8088 (26)
4-pin PWM (6) eSATA (13) MTP (3) SFF-8643 (29)
6.35mm (9) eSATAp (6) MT-RJ (69) SFP+ (133)
68-p (6) F (45) N (185) SMA (5)
6-p (9) FC (35) NEMA 5-15P (1) ST (72)
6-p Mini-DIN (3) HD68 (1) N-Type (6) Sub-D9 (10)
9-p (6) HDMI (892) PCI-E (6+2 pin) (6) S-Video (1)
ATX (24-pin) (6) HDMI A (2) PCI-E (6-pin) (4) S-Video (4-pin) (13)
ATX (4-pin) (2) IDC (5) PCI-E (8-pin) (6) Thunderbolt (2)
BNC (23) IEC (16) Power Plug (253) TOSLINK (67)
BS 1363 (11) LC (925) QD (17) USB (24)
C13 coupler (125) LC/APC (6) QSFP (43) USB 2.0 (6)
C14 coupler (71) LC/PC (55) QSFP+ (96) USB 2.0 A (5)
C19 coupler (37) LC/UPC (84) QSFP28 (15) USB 3.0 (23)
C20 coupler (9) Lightning (5) RCA (66) USB 3.0 A (4)
C5 coupler (7) M (4) RJ-10 (16) USB A (1283)
C7 coupler (6) Male (40) RJ-11 (113) USB B (16)
Coax (11) MHL (4) RJ-12 (24) USB C (373)
Coax M (11) Micro USB (3) RJ-45 (6784) VF45 (2)
Coaxial (8) Micro-HDMI (21) RP-SMA (6) VGA (28)
CX4 (4) Micro-USB A (23) SATA (77) VGA (D-Sub) (374)
DB25 (14) Micro-USB B (40) SATA 15-pin (31) VGA (D-Sub) + 3.5mm (67)
DB9 (25) mini DisplayPort (215) SATA 7-pin (64) XLR (20)
DisplayPort (481) Mini-DVI (3) SATA II (8) XLR (3-pin) (4)
Connector 2 (Vælg alt | Nulstil)
2 x 3.5mm (20) C15 coupler (37) Micro-USB B/Apple/Lightning (3) SATA III (14)
2 x Molex (3-pin) (1) C19 coupler (27) Micro-USB B/Lightning (11) SC (514)
2 x Molex (4-pin) (4) C20 coupler (34) mini DisplayPort (78) SC/APC (5)
2 x RCA (176) C5 coupler (46) Mini-HDMI (32) SC/PC (21)
2 x USB A (11) C7 coupler (52) Mini-SAS (22) SC/UPC (72)
2 x VGA (D-Sub) (6) Coax (11) Mini-TOSLINK (2) SCART (21-pin) (16)
2.5mm (6) Coax FM (11) Mini-USB A (6) SFF-8087 (21)
2p (4) Coaxial (10) Mini-USB B (86) SFF-8088 (34)
2x RCA (2) DB-25 (10) Molex (3-pin) (2) SFF-8470 (12)
2x SATA 15-pin (4) DB-9 (26) Molex (4-pin) (14) SFP (6)
2x3.5mm (3) DC (2) MPO/MTP (66) SFP+ (137)
3 x RCA (24) DisplayPort (287) MTP (2) SMA (6)
3.5mm (298) D-sub (DB-25) (5) MT-RJ (68) ST (194)
30-pin (1) DVI (73) N (241) ST/PC (5)
3-pin (1) DVI-D (319) NEMA 5-15P (3) ST/UPC (77)
4 x Molex (3-pin) (1) DVI-I (41) N-Type (16) Sub-D9 (9)
4 x SATA (8) eSATA (15) PCI-E (6-pin) (5) S-Video (4-pin) (14)
4 x SFP+ (10) F (37) PCI-E (8-pin) (4) TOSLINK (61)
4-p (6) HDMI (914) PS/2 (2) USB (6)
4-pin Molex (1) HDMI A (5) QSFP+ (67) USB 2.0 (4)
4-pin PWM (6) HDMI F (1) RCA (66) USB 2.0 A (3)
4x SATA (1) HDMI FM (1) RF (1) USB 3.0 (7)
6.35mm (10) IDC (5) RJ-10 (2) USB A (400)
6-p (5) IEC (18) RJ-11 (10) USB B (263)
6-p Mini-DIN (3) LC (537) RJ-12 (4) USB C (235)
9-p (7) LC/PC (44) RJ-45 (6540) VF45 (1)
Apple 30-p (21) LC/UPC (34) RP-SMA (7) VGA (100)
ATX (20-pin) (2) Lightning (254) RS-232 (13) VGA (D-Sub) (440)
ATX (24-pin) (6) Male (41) Samsung 30-p (2) VGA (D-Sub) + 3.5mm (66)
ATX (4-pin) (2) Micro USB (4) SAS (11) VGA (D-Sub) + USB (4)
BNC (19) Micro-HDMI (37) SATA (92) VGA + HDMI + DVI (8)
C13 coupler (90) Micro-USB A (29) SATA 7-pin (58) XLR (18)
C14 coupler (57) Micro-USB B (298) SATA II (3) XLR (3-pin) (5)
Vis produkter